Bu siteyi kullanarak kullanım şartlarını ve gizlilik sözleşmemizi kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanım Şartları

Bilinmeyen Harcama platformu, hiçbir kurum ve kuruluşla bağlantısı olmayan bir bilgi platformudur. Banka ve kredi kartı kullanıcıları arasında, banka hesapları ve kartları üzerinden yapılan harcamalar ve ödemeler hakkında bilgi paylaşımını mümkün kılmayı amaçlar. Kullanıcılar siteyi kullanarak bu şartları kabul etmiş sayılır. Kullanıcı, platformunda kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder.
Bilinmeyen Harcama, platform üzerinde paylaşılan hiçbir bilgi, düşünce, tavsiye, materyal ve hizmetin doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını garanti etmez. Bunları değerlendirmek kullanıcının sorumluluğundadır. Bilinmeyen Harcama platformu, bu şartlarda her zaman değişiklik yapabilir. Kullanıcılar bulundukları ülkenin hiçbir yasasını, uluslararası sözleşmeyi veya herhangi bir devletin yasasını ihlal etmeyeceğini; gerçek veya tüzel kişilere karşı tehdit, hakaret, kötüleme, taciz ve zararlı davranışta bulunmayacağını; ilgili konudaki kurum ve kuruluşların temsilcisiymiş gibi yanıltıcı şekilde davranmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Tüm bunlardan ve doğabilecek sonuçlardan kullanıcının kendisi sorumludur ve Bilinmeyen Harcama platformu hiçbir sorumluluk taşımamaktadır.
Kullanıcı, gerekli görüldüğü takdirde Türkçe dil kuralları, genel ahlak, yürürlükteki mevzuat vb. sebeplerle gönderdiği içerik üzerinde değişiklik yapılabileceğini; bu değişiklikler sebebiyle hiçbir tazmin veya benzeri talebinin olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
Kullanıcı, Bilinmeyen Harcama platformunun kullanıcı şikayetlerini ve problemlerini çözme yükümlülüğünün ve garantisi olmadığını kabul beyan, taahhüt eder.

Gizlilik Sözleşmesi

Bilinmeyen Harcama platformu verilerinizin gizliliğini ve güvenliğini ön planda tutar. 6698 sayılı KVKK 10. maddesinden doğan bilgilendirme yükümlülüğü gereğiyle toplanan kişisel verileriniz hakkında bilgilendirmek isteriz. Kişisel veri, kimliğinizi belirli ya da belirlenebilir kılan her türlü bilgi anlamına gelmektedir. Bilinmeyen Harcama platformu, geliştiricisinin inançları gereği en az düzeyde kişisel veri toplamayı görev edinmiş; bu amaçla daha önce entegre edilmiş üyelik sistemini dahi kaldırarak daha özgür bir platform haline getirilmiştir. Toplanan veriler yalnızca yaptığınız yorumlarda belirttiğiniz isim ve e-posta adresinizin yanı sıra, yorumunuzda belirttiğiniz (varsa) diğer harici bilgilerdir. Veriler hiçbir şekilde işlenmeden, referans amacıyla veritabanında saklanmaktadır. İsminiz ve e-posta adresiniz hiçbir üçüncü partiyle paylaşılmamaktadır. Bilinmeyen Harcama platformunu kullanarak bu verileri platformla paylaşmayı ve verilerin saklanmasını kabul etmiş sayılırsınız.